Centrala: 34 377 91 00 Dyspozytor: 34 377 91 65/66 Skargi i pochwały: 34 377 91 64

Wczasy w Ośrodku Wypoczynkowym w Międzywodziu
16 kwietnia 2018

Międzywodzie to malownicza wieś praktycznie w całości położona w lesie, 30 km na wschód od Międzyzdrojów w sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego.

Jak podają źródła zewnętrzne Międzywodzie leży przy drodze wojewódzkiej nr 102 Międzyzdroje - Kołobrzeg, między Kołczewem (7 km) a Dziwnowem (3 km). Około 1 km za Międzywodziem w kierunku zachodnim znajduje się lokalna droga do Wolina (trasa turystyczna).

NASZ OŚRODEK
Ośrodek Wczasów Rodzinnych MPK w Częstochowie Sp. z o.o. ma świetną lokalizację, położony jest w sercu lasu 150 metrów od linii brzegowej Morza Bałtyckiego. Na plażę możesz dostać się idąc wzdłuż leśnej promenady. Zejście na plażę wyposażone jest w rampę zjazdową oraz schody.
Sam ośrodek zajmuje powierzchnię około 11 000 m2. Oferujemy do dyspozycji 26 domków 3 – 6 osobowych. Na terenie Ośrodka znajdują się również: świetlica z 42 calowym telewizorem, stołem bilardowym, stołem do ping-ponga i piłkarzykami. Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się boisko do siatkówki, kosz do gry w koszykówkę, boisko do badmintona oraz stanowisko do przygotowywania ryb. Można korzystać z tych wszystkich atrakcji do woli. Można również bezpłatnie wypożyczyć wszystkie akcesoria sportowe (rakietki, piłki, siatkę, itd.), które pozwolą ci cieszyć się z tych sportowych atrakcji.
Nasz ośrodek jest również przyjazny dla zwierząt więc jeśli chcesz, zabierz ze sobą swojego zwierzaka i ciesz się wakacjami całą rodziną!
Każdy kto skorzysta z naszej oferty otrzyma wraz z kluczami grilla do dyspozycji na czas pobytu oraz będzie mógł zaparkować swój samochód za darmo.
Ośrodek jest ogrodzony i oświetlony a na jego terenie 24 godziny na dobę przebywa gospodarz, który chętnie pomoże wskazać drogę lub poleci atrakcje tak w Międzywodziu jak i całym regionie.
Na terenie ośrodka jest również dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

DOMKI
W naszej ofercie posiadamy 26 domków letniskowych 3 - 6 osobowych. Każdy domek wyposażony został: w toaletę, umywalkę z ciepłą i zimną wodą, lodówkę, czajnik, szklanki talerze i sztućce, pościel, łóżka, zestaw wypoczynkowy z ławkami oraz leżak, który można wziąć ze sobą na plażę!Część domków posiada również kabinę prysznicową.

W POBLIŻU OŚRODKA
W sąsiedztwie naszego ośrodka znajduje się ośrodek rehabilitacyjny, z usług którego można korzystać. Ośrodek oferuje pełną gamę zabiegów rehabilitacyjnych i zdrowotnych takich jak masaże, akupresura, łaźnia parowa, kąpiel solankowa czy ozonowa, itd.  Na terenie tego ośrodka można również wykupić obiady w cenie ok. 20 złotych za dwa dania.

Jak dostać się do Międzywodzia?
W celu sprawdzenia aktualnych połączeń komunikacją publiczną między Częstochową a Międzywodziem polecamy stronę e-podróżnik: http://www.e-podroznik.pl/

Co będzie działo się w Międzywodziu, kiedy już tam będę?
Międzywodzie jest miejscowością turystyczną dlatego w sezonie nie będą narzekali państwo na brak atrakcji i zajęć. Urząd Gminy Dziwnów organizuje dużo imprez a szczegóły znajdą państwo na ich stronie internetowej: http://www.dziwnow.pl/

W celu dowiedzenia się szczegółów zadzwoń: 34 377 91 22 poniedziałek – piątek 07:00 – 15:00

Film promocyjny:

Zdjęcia: